Krátkodobá půjčka bez registru a bez poplatku až do 20.000 Kč

Krátkodobá půjčka


Malé úvěry pouze na několik dní jsou velmi oblíbené. Tato služba vznikla začátkem roku 2005 ve Finsku a poté se velmi rychle rozšířila do dalších zemí Evropy. Možná jste také slyšeli označení mikropůjčka a nebo krátkodobá půjčka. V České republice je hlavním průkopníkem těchto úvěru společnost Zaplo, kterou jistě znáte z televizních reklam.

 

Krátkodobá půjčka

Výhody krátkodobé půjčky
Hlavní výhodou krátkodobých půjček je jejich rychlost a dostupnost. Vlastníci bankovního účtu mohou obdržet finance do několika minut rovnou na účet. Také je zde možnost prvního úvěru zcela zdarma. Čehož klienti velmi často využívají. Pokud bankovní konto nemáte, můžete si vyzvednout hotovost přímo na pobočce nebo dokonce v trafice. Stálí zákazníci mají díky věrnostním programům lepší podmínky než lidé, kteří žádají poprvé. Peníze mohou získat i matky na mateřské dovolené, důchodci, nebo studenti. Překážkou nemusí být ani negativní záznam v registrech dlužníků.

 

Nevýhody krátkodobé půjčky
Krátkodobá půjčka má samozřejmě i své nevýhody. Můžeme mezi ně zahrnout malou dobu splatnosti, jenž nepřesahuje hranici 30-ti dnů. Úroková sazba a výše RPSN je několikanásobně vyšší než v bance. Většina poskytovatelů si účtuje vysoké poplatky v případech, že nesplatíte půjčku včas.

 

Creditka.cz

Pro koho je krátkodobá půjčka určena?
Je určena hlavně lidem, kteří nevyšli tento měsíc s výplatou a nutně musí zaplatit nečekaný výdaj. Dále důchodcům, kteří musí doplácet velké sumy za léky, maminkám na mateřské dovolené, které jsou velmi často pouze samoživitelkami.

 

Komu se krátkodobá půjčka nevyplatí?
Rychlá krátkodobá půjčka se nevyplatí lidem, kteří už nějaké půjčky splácí. Další úvěr by je mohl zatížit a příliš. Nedoporučujeme ji lidem, kteří mají nestabilní příjmy, nebo přišli o práci.

 

Jak krátkodobou půjčku prodloužit?
Na stránkách poskytovatele najdete, zda je možné půjčku prodloužit. Většinou je tato služba zpoplatněna nemalou částkou, proto doporučuje vše splatit co nejdříve.

 

Jak se krátkodobá půjčka splácí?
Peníze převedete v den splatnosti na účet společnosti, u které jste si vzal/a půjčku. V některých případech se půjčka splácí týdně tím, že vás navštíví obchodní zástupce a splátku vyzvedne osobně.

 

U jaké společnosti ještě získám krátkodobou půjčku?
Krátkodobá půjčka do 20 000 Kč je možná např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 785 zákazníků

Doporučujeme

 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 05459745, DIČ: CZ05459745. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. GoldCredit.cz. All rights reserved.

Facebook