Nebankovní půjčka ihned až 300.000 Kč

Nebankovní půjčka


Půjčka v bance představuje mnoho byrokracie a doložení mnoha dokumentů. Nejhorší na tom je, že i po předložení všeho požadovaného bývá většina žádostí smetena ze stolu s tím, že klientovo příjem není dost vysoký a nebo, že má negativní záznam v registrech. Pokud se k vám banka otočí zády je zde ještě nebankovní půjčka. Ty nabízejí mnoho druhů úvěrů jako jsou půjčky pro podnikatele bez náhledu do registru dlužníků a v některých případech i bez doložení příjmů. Především se zaměřují na problémové klienty, jenž v bance neuspěli.

 

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka pro zaměstnance
Nejvyšší šanci na půjčku mají lidé, kteří dochází do zaměstnání a pracují déle než tři měsíce, ale problémem by neměla být takzvaná zkušební doba. Velmi často žádáme před výplatou a v době, kdy nás zaskočí nečekané výdaje jako léky, nákup nového spotřebiče a nebo doplacení účtu za mobilní služby. U půjček do výplaty se pohybuje doba splatnosti kolem 1 - 45 dnů. Tyto malé úvěry mají zalepit pouze malé a neočekávané náklady. Samozřejmě jsou možné i velké nebankovní půjčky, které přesahují hranici 100 000 Kč, ty jsou zpravidla použity na nákup nového automobilu a nebo rekonstrukci obývacího pokoje.

 

Nebankovní půjčka pro ženy na mateřské
Maminky na mateřské dovolené využívají nebankovní půjčky velmi často. Celá řada průzkumů ukazuje, že jsou v podávání žádostí na prvním místě. Není se čemu divit, příspěvky od státu nejsou nijak vysoké a proto se velmi často musí obracet na nebankovní společnosti. Matky samoživitelky mají velmi napjatý rozpočet a každá koruna navíc jim může ulehčit finanční situaci.

 

Creditka.cz

Nebankovní půjčka pro důchodce
Další skupinou jsou důchodci, ti si půjčují, když nevyjdou s důchodem a v případech, kdy chtějí udělat radost svým vnoučatům. I když se důchody zvyšují mají starší lidé stále co dělat, aby každý měsíc poplatili všechny výdaje.

 

Nebankovní půjčka pro nezaměstnané
Míra nezaměstnanosti stále klesá. Na konci října bylo bez práce pouze 3,6% občanů České republiky, ale stále je to více než 271 000 osob, což není zrovna malé číslo. Nebankovní půjčky pro nezaměstnané jsou také velmi oblíbené. Lidé o ni mohou žádat pokud se nacházejí na Úřadu práce.

 

U jaké společnosti ještě získám nebankovní půjčku?
Nebankovní půjčka do 20 000 Kč je možná např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 785 zákazníků

Doporučujeme

 

BLOG


INTERSTORE CAPITAL s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 05459745, DIČ: CZ05459745. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2023. GoldCredit.cz. All rights reserved.

Facebook