Nebankovní půjčky bez registru do 20 000 Kč

Nebankovní půjčky bez registru


Půjčky jsou v České republice vnímány velmi negativně. Řada lidí tvrdí, že každá nebankovní půjčka bez registru je podvodná. Rozhodně tomu tak není. Mnoho poskytovatelů český trh opustilo, protože se zpřísnily zákony pro poskytování nebankovních úvěrů. Ze stovek společností zbylo jen pár desítek. Dokonce i dlužník je nyní více zvýhodněn, ale lidí v insolvenci nebo exekuci stále přibývá. Jak je to tedy možné? Půjčka, bankovní i nebankovní je pouze služba, která je sjednána mezi věřitelem a potencionálním dlužníkem za určitých podmínek se kterými musí souhlasit obě strany.

 

Nebankovní půjčky bez registru


To je samozřejmě logické, ale najde se celý zástup dlužníků, kteří neumějí nakládat s penězi a proto se dostanu do problému. Velký mínusem je to, že jsme národ, který není příliš finančně vzdělaný. Nejsme schopni určit jak vysokou splátku nebudeme schopni splácet a nebo si vezmeme více půjček najednou, které nás zatěžují příliš. Nebankovní půjčky bez registru bychom měli využít jen výjimečně a v případech, kdy jsme si 100% jistí, že ji následující měsíc bez problémů splatíme.

 

Nebankovní půjčky bez náhledu do registru
Už i nebankovní společnosti musí ze zákona prověřovat registry všech žadatelů, ale neznamená to, že bude žádost automaticky zamítnuta na základě negativních záznamů. Člověk může být veden v registrech a ani o tom neví. Bohužel bývá velmi nemile překvapen když mu banka zamítne půjčku právě z tohoto důvodu.

 

Creditka.cz

Nebankovní půjčka nebo půjčka v bance?
Nebankovní úvěry bez registru jsou určené lidem, kteří nemají příliš vysoký příjem a banky je odmítnou. Jsou to matky na mateřské dovolené, důchodci a nebo lidé jejichž příjem je velmi kolísavý. Šanci mají i zaměstnanci, kteří se nacházejí ve zkušební době. Procento schválených žádostí je mnohem vyšší než než u jiných finančních institucí. Na druhou stranu jsou tyto nebankovní půjčky bez registru mnohem dražší. Půjčka v bance je určena bezproblémovým klientům, kteří se nenacházejí ve zkušební době a nemají negativní záznamy v registrech. Samozřejmě je bude zajímat výše příjmu a to, zda pracujete na dobu neurčitou. Výhodou je mnohem nižší úroková sazba a RPSN.

 

U jaké společnosti získám nebankovní půjčky bez registru?
Nebankovní půjčky bez registru do 300 000 Kč jsou možné např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 785 zákazníků

Doporučujeme

 

BLOG


INTERSTORE CAPITAL s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 05459745, DIČ: CZ05459745. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2023. GoldCredit.cz. All rights reserved.

Facebook