Půjčka do výplaty online až do 20.000 Kč

Půjčka do výplaty


Druhů nebankovních půjček je jako hub po dešti. Jakou si vybrat? Měli by jste umět rozlišit základní druhy úvěrů, každá situace je jiná a proto je lepší vybrat jinou společnost, která vám půjčku poskytne. Nejčastěji je využívaná půjčka do výplaty. Tu je velmi jednoduché získat, protože nemusíte splňovat tak vysoké nároky jako v bance. Finančně vytížení klienti si tuto službu pochvalují, protože je velmi rychlá a spolehlivá.

 

Půjčka do výplaty

Jak o půjčku do výplaty požádat?
Požádat můžete přímo na pobočce společnosti, kterou si vyberete. Pokud nemáte čas a nebo je příliš daleko od místa bydliště můžete požádat online. Tato možnost je využívaná nejčastěji, protože je nejpohodlnější a zabere nejméně času. Stačí navštívit web, kde si zvolíte sumu a dobu splatnosti. Ihned by jste měli vidět kolik přeplatíte. Čím dál více společností vám půjčí na první půjčku zcela bezúročně. Další variantou je, že zavoláte na infolinku a sjednáte si půjčku do výplaty po telefonu. Poslední možností je pomocí sms zprávy, ale od toho už většina poskytovatelů upustila.

 

Výhody půjček do výplaty
• rychlé vyřízení, obvykle do několika minut od odeslání formuláře
• možnost vyzvednout si peníze na pobočce a nebo si je nechat převést na bankovní účet
• není nutný žádný ručitel
• bez zástavy nebo spolužadatele
• možnost první půjčky do výplaty zdarma
• vhodná při nečekaných výdajích
• půjčka do výplaty je vhodná pro problémové klienty

 

Creditka.cz

Nevýhody půjček do výplaty
• malá doba splatnosti
• v případě nesplacení se může úvěr značně prodražit
• pouze do 10 000 Kč
• pouze pro občany České republiky

 

Vyřízení půjčky před výplatou
Každá půjčka do výplaty je obvykle vyřízena v řádech minut, ale mohou nastat situace, kdy se výplata peněz prodlouží z důvodu, že nemáte účet u stejné banky jako poskytovatel. Tato doba by neměla přesáhnout 24 hodin.

 

Výše půjčky do výplaty
Standardní výše půjčky do výplaty je od 500 Kč do 10 000 Kč. Někomu se mlže zdát, že je to málo, ale to je záměr. Úvěr má pouze vypomoci předtím než vám dojde výplata. Následné splacení by vám takto nízké částky nemělo dělat potíže a pokud ano můžete požádat o její prodloužení. Pokud půjčku splatíte včas můžete si následně půjčit více díky věrnostním programům.

 

U jaké společnosti ještě získám půjčku do výplaty?
Půjčka do výplaty ihned do 20 000 Kč je možná např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 785 zákazníků

Doporučujeme

 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 05459745, DIČ: CZ05459745. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. GoldCredit.cz. All rights reserved.

Facebook