Půjčka na účet do 300 000 Kč

Půjčka na účet


Vy ještě nemáte vlastní bankovní účet? Myslíte si, že je jeho používání příliš složité a nechcete platit žádné hloupé poplatky? Používání bankovního konta má řadu výhod. Díky tomu, že se v České republice objevuje čím dál více bankovních společností můžete získat mnohem lepší podmínky než tomu bylo před 5-ti nebo 10-ti lety. V drtivé většině je založení účtu zdarma dokonce bez jakýkoli poplatků za jeho vedení.

 

Půjčka na účet


Díky internetbankingu budete mít přehled nad všemi svými financemi a ještě můžete získat zajímavé zhodnocení svých vkladů. Nakupujte na internetu a plaťte bezhotovostně v obchodech a nákupních centrech. Stále máte obavy z toho, že nejsou vaše finance v bezpečí? Nemusíte, váš zůstatek je pojištěný až do výše 100 000 euro v případě úpadku banky a nebo jiných potíží. Dále je možná i půjčka na účet, kterou můžete využít v případech, kdy nevyjdete s výplatou a nebo, když se vám rozbije domácí spotřebič a vy nemáte na nový.

 

Nebankovní půjčka na účet
Ano, jsou to právě nebankovní společnosti, které se zaměřují na půjčky na účet. Peníze lze získat ihned vyplněním online formuláře na internetu. Další alternativa rychlého sjednání úvěru je mobilní telefon a nebo můžete navštívit poskytovatele osobně na pobočce. Tato půjčka na účet je určena stálým zaměstnancům, ale i lidem, jenž se nacházejí ve zkušební době a nebo mají negativní záznam v registrech dlužníků. Půjčku mohou získat i důchodci a matky na mateřské dovolené.

 

Creditka.cz

Půjčka na účet a její výhody
• peníze ihned na účtě
• možnost první půjčky zcela zdarma
• pro občany v registrech dlužníků solus
• od 500 Kč až do několika stovek tisíc
• velké procento schválených žádostí
• půjčku mají možnost získat i lidé s nízkými příjmy
• možnost žádat 24/7

 

Půjčka na účet a její nevýhody
• vysoké úroky a RPSN
• vyplacení pouze na bankovní účet
• velké poplatky za prodloužení úvěru
• vysoké sankce v případě, že nesplatíte půjčku včas

 

U jaké společnosti získám půjčku na účet?
Půjčka na účet do 300 000 Kč je možná např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 785 zákazníků

Doporučujeme

 

BLOG


INTERSTORE CAPITAL s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 05459745, DIČ: CZ05459745. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2023. GoldCredit.cz. All rights reserved.

Facebook