Půjčky bez doložení příjmu - Rychlé půjčky až 20.000 Kč

Rychlá půjčka ihned bez doložení příjmu


Stálý příjem nám dává pocit finančního bezpečí a pokud dojde k jeho výpadku není to nic příjemného. Obzvlášť pokud ve vaší firmě snižují stavy a přijde řada na vás. Ano, ihned poté se můžeme přihlásit na Úřad práce, ale budete pobírat jen malou část z celkové mzdy, většinou do 60%, podle toho jak si platíte velké zálohy na sociální a zdravotní pojištění.

 

Rychlá půjčka ihned bez doložení příjmu


Následující měsíce tento příspěvek od státu klesá. Situace, kdy nemůžeme doložit svůj příjem může postihnout každého z nás a proto vznikla rychlá půjčka ihned bez doložení příjmu. Její hlavní funkcí je nám vypomoci než si najdeme zaměstnání nebo dostaneme první výplatu.

 

Creditka.cz

Rychlá půjčka ihned bez doložení příjmu - kolik peněz mohu získat?


Jak velkou hotovost můžeme mimo banku získat aniž bychom dokládali nějaké doložení o příjmu jako je výpis z bankovního účtu a nebo výplatnice? Každá společnost přistupuje ke klientům jinak. Většinou to jsou sumy do 5 000 Kč, které slouží na poplacení drobností v domácností, ale najdou se i takové případy, kde je možná půjčka 20 000 Kč zcela bez zaměstnání. Bez složitého prokazování se může celý proces získání úvěru zrychlit, což ocení hlavně časově vytížení klienti. Na jak dlouho mi půjčí? Doba splatnosti se pohybuje v řádech týdnů zpravidla od 1 - 6. Půjčku je možné prodloužit, ale není to nejlevnější záležitost.

 

Rychlá půjčka ihned bez doložení příjmu - Jak ji získat a co musím předložit?


Celý proces je velmi jednoduchý a rychlý. Bude stačit, když si připravíte mobilní telefon, email a doklad totožnosti. Tyto náležitosti budou nutné, aby jste mohl/a vyplnit nezávazný formulář s žádostí. V některých případech po vás mohou chtít i číslo bankovního účtu kam budou peníze zaslány. Po kliknutí na "odeslat žádost" budou vaše údaje vyhodnoceny a ihned poté dostanete vyrozumění o tom, zda jste uspěli nebo nikoli.

 

Upozornění


Důležité: Dle novely zákona jsou i nebankovní poskytovatelé nuceni vyžádat dokumenty, které potvrzují, že jste schopný/á úvěr splácet.

 

U jaké společnosti ještě získám půjčku opravdu rychle?


Půjčka bez dokládání příjmu do 20 000 Kč je možná např. i u AeroPůjčka.cz, XXLcredit.cz a nebo třeba u MicroCredit.cz

 

Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 785 zákazníků

Doporučujeme

 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 05459745, DIČ: CZ05459745. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017. GoldCredit.cz. All rights reserved.

Facebook